Bizi Yakından Tanıyın

Bizi Yakından Tanıyın

Nisan 2, 2020 11:56 pm

KAREKÖK Proje Sistemleri

Bizi Yakından Tanıyın

KAREKÖK Proje Sistemleri, mimari projelerinize zaman ve değer kazanımını önemser. Bu kapsamda iş ortaklarımız ile düzenli ve verimli çalışmalar geliştirmek adına kısa sunumlar hazırlamaktayız.

Çalışma alanlarımız, proje tipine uygun son kullanıcı güvenlik, konfor ve efektif yaşam koşullarını sağlayacak ürün gruplarımıza ilişkin 20 dakikalık kısa tanıtım sunumumuz için bizlere ulaşabilirsiniz. Mimar, iç mimar, proje mühendisleri ve teknik ofis çalışanları için hazırlamış olduğumuz tanıtım sunumunda sizlere neler yaptığımızı anlatıyor, sizin çalışma şeklinize uygun hangi alanda ve nasıl iş geliştirme sağlayabileceğimizi analiz ediyoruz.

Mimari yapılarda kapılar bir mekandan başka bir mekana geçişi sağlayan, mekanların güvenliğini ve acil durumlarda hem kullanıcıları hemde binayı koruyan en önemli mimari ögelerdir. Proje kapsamında kapı listelerinin hazırlanması, mahallere uygun kapı tiplerinin belirlenmesi zaman alan ve ayrı bir profesyonellik gerektiren konulardır. KAREKÖK Mimari proje ekibi olarak, hedefimiz zoru basit ve yalın bir hale getirerek proje ortaklarımıza ve kendimize zaman kazandırmaktır. Kazandığımız bu zaman içerisinde biz kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sizlere gelişen teknoloji ile dünya pazarlarındaki yenilikleri aktarmaya fırsat yaratmaya çalışıyoruz. İş ortaklarımıza, işlerindeki verimliliği ve gelişmeyi arttıracak değer yaratarak işlerinde zaman kazanımını sağlamayı hedefliyoruz.

Dünya genelinde Covid-19 virüsü nedeni ile yaşadığımız bu zor günlerde birbirimize destek bizim için çok önemli. Sağlıklı kalabilmemiz için, mesafeleri açtık ve evde kalıyoruz. Fiyat teklifi, şartname hazırlığı, kapı aksesuar setlerinin çalışılmasına ilişkin kesintisiz her gün hizmet vermekteyiz. Amacımız sizlere en hızlı sürede dönüş yaparak işlerimizi aksatmadan devam edebilmemizi sağlamak. Projelerimizi çalışıyoruz ve proje ortaklarımız ile çalışmalarımıza ilişkin online toplantılar gerçekleştiriyoruz. Soru ve cevap sürecinin ardından nihai listeleri oluşturuyoruz. Şahit numune pano çalışmalarımız ve projede onaylanan ürünlere ilişkin sevkiyatlarımız belirli günlerde kesintisiz olarak sevk ediliyor.

Projeleriniz için bizi yakından tanıyın ve bizimle tanışıp online toplantılarımıza katılmak için proje@kare-kok.com adresinden ve 0532 221 43 31 telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

KAREKÖK Proje Sistemleri 20 Dakikalık Kısa Tanıtım Sunumu İçerik

Biz Kimiz ve Hedeflerimiz Nedir

Kapı Sistem Çözümleri İle Zoru Basit ve Yalın Bir Hale Getiriyoruz.

Kapı Donanımlarına İlişkin Ürün Gruplarımız.

Otomatik Kapılara İlişkin Proje Çözümlerimiz, Teknik Servis ve Montaj Hizmetlerimiz.

Projem 360 Kapsamında Projenizde Yer Alan Tüm Kapı Tipleri İçin Çözümlerimiz.

 

Projeleriniz için bizi yakından tanıyın ve bizimle tanışıp online toplantılarımıza katılmak için proje@kare-kok.com adresinden ve 0532 221 43 31 telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.