Hastane ve Sağlık Yapıları

Ulaşım Yapıları

Eğitim Yapıları

Benzin ve Mola İstasyonları

Konut ve Rezidans

Kamu Binaları ve Ticari Yapılar

Alışveriş Merkezleri

Mağazalar

Restoran ve Cafeler

Otel ve Konaklama Yapıları

Kültür Sanat Müze Yapıları

Eğlence Mekanları

Endüstriyel Alan ve Fabrikalar

Projem 360

devam eden projeler
Projem 360 kapsamında proje çalışmalarını içeren tanıtım yazımız

KAREKÖK Proje Sistemleri projeler kapsamında uygulama referanslarımızı ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

KAREKÖK Mimari projelerinizde, zaman, değer ve prestij kazanımını hedefler.

Proje Spesifikasyon

KAREKÖK Proje Sitemleri, kapı donanımları, otomatik kapılar ve kontrollü geçiş sistemi ürünlerini, son kullanıcı ihtiyaçlarına göre, konfor ve güvenlik ilkesini esas alarak tek bir çatı altında toplamıştır. Bünyesinde bulundurduğu ürünler sayesinde, kapı aksesuar setlerindeki, farklı ürünleri doğru çalışma senaryoları oluşturacak şekilde bir araya getirir. Proje ortaklarına, doğru çözümleri, proje bütçesine ve kalite standartlarına uygun olarak, çeşitli alternatiflerde sunar. Mimari projelerinizde, zaman, değer ve prestij kazanımını hedefler.

Kapı sistem çözümleri ve Projem 360 platformunda, ürün teknik şartnamesi, hazır kapı aksesuar setleri, proje tipine uygun farklı kapı tiplerini bir arada ve alternatifli olarak sunar. Mimar, müteahhit, yatırımcı ve uygulayıcı firmalar için, kapı aksesuar setlerinde bulunan ürünlerin, çalışma prensiplerinin ve neden bir arada kullanılması gerektiğinin kolay ve anlaşılabilir olmasını sağlar. Ürün seçiminde, şartname oluşturmada ve maliyet analizinde yardımcı olur.

Projem 360

KAREKÖK Proje Sistemleri  Projem 360 kapsamında, yatırımcı, mimar, mühendis ve son kullanıcı ihtiyaçlarına uygun, kapı, kapı kilitleme ve geçiş sistem çözümleri ile proje ortağınız olarak sizlerle birlikte çalışır.

* Projeler; Okul, hastane, otel, yurtlar, huzur evleri, alışveriş merkezi ve iş merkezleri, ticaret merkezleri, kültür merkezleri, müzeler, restoran ve mağazalar, ulaşım, dini yapılar, restorasyon projeleri, yüksek güvenlik projeleri, hava alanı, metro ve ulaştırma alanı projeler, fabrika ve üretim tesisleri gibi tüm inşaat projeleridir.

* Projede yer alan kapı tiplerine uygun, kapı şartnamelerinin hazırlanması; Camlı yangın kapısı, yangın kapısı, sac kapı, yangın dayanımlı ahşap kapı, ahşap kapı, manuel sürme kapı, yangın dayanımlı cam kapı, cam kapılar, profilli camlı yangın kapılar, yüksek güvenlikli kapılar, otomatik kapılar, fotoselli kayar kapı, döner kapı, otomatik açılır pivot kapılar, manuel açılır pivot kapılar, manuel sürgü kapı sistemi gibi projelerde farklı çalışma şekilleri ile yer alan kapı tipleridir.

* Proje çizimleri üzerinden kapı listelerinin hazırlanması;

* Kapı listeleri üzerinden mahal tiplerine ve kullanıcı ihtiyaçlarına uygun, aksesuar set # ‘lerin oluşturulması,

* Kapı aksesuar set #’ leri için kapı ve kapı aksesuar çizim desteği,

* Kapı ve kapı aksesuarlarına ilişkin gerekli sertifika, teknik doküman, montaj şablonları vb. teknik belgelerin bir araya getirilmesi,

* Kapı imalat öncesi gerekli dokümanların hazırlanması,

* Projede yer alan tüm kapı tipleri için, işletme ihtiyaçlarına uygun master anahtar üretim listelerinin hazırlanması,

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, tüm soru ve görüşleriniz için iletişim bilgilerimiz ve proje@kare-kok.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.