Bilgi Merkezi

Ürün Kataloğu, Fiyat Listesi
Faydalı Makale ve Yazılar
Şartname, Proje Spesifikasyon
Master Anahtar Sistemi
Gelişen Teknoloji
Çevre Dostu Ürünler

Bizi Yakından Tanıyın

KAREKÖK Proje Sistemleri, mimari projelerinize zaman ve değer kazanımını önemser. Bu kapsamda iş ortaklarımız ile düzenli ve verimli çalışmalar geliştirmek adına kısa sunumlar hazırlamaktayız.

Çalışma alanlarımız, proje tipine uygun son kullanıcı güvenlik, konfor ve efektif yaşam koşullarını sağlayacak ürün gruplarımıza ilişkin 20 dakikalık kısa tanıtım sunumumuz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Mimar, iç mimar, proje mühendisleri ve teknik ofis çalışanları için hazırlamış olduğumuz tanıtım sunumunda sizlere neler yaptığımızı anlatıyor, sizin çalışma şeklinize uygun hangi alanda ve nasıl iş geliştirme sağlayabileceğimizi analiz ediyoruz.

Hedefimiz, iş sürecini yalın bir hale getirerek  zaman kazanmak. Kazandığımız bu zaman içerisinde biz kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sizlere gelişen teknoloji ile dünya pazarlarındaki yenilikleri aktarmaya, fırsat yaratmaya çalışıyoruz. İş ortaklarımıza, işlerinde ki verimliliği ve gelişmeyi arttıracak değer yaratmak odak noktamız.

Fiyat teklifi, şartname hazırlığı, kapı aksesuar setlerinin çalışılmasına ilişkin kesintisiz her gün hizmet vermekteyiz. Projelerimizi çalışıyoruz ve proje ortaklarımız ile çalışmalarımıza ilişkin toplantılar gerçekleştiriyoruz. Soru ve cevap sürecinin ardından nihai listeleri oluşturuyoruz.

Projeleriniz için proje@kare-kok.com adresinden ve 0532 221 43 31 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

KAREKÖK Proje Sistemleri 2022 Fiyat Listesi 

Ürünlerimize ilişkin güncel fiyat ve stok bilgisi için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Bilgi Merkezi PDF

01 Kapı Kolları

02 Kilitler

02 Kilitler

03 Geçiş Kontrol

03 Geçiş Kontrol

04 Bareller

05 Menteşeler

05 Menteşeler

06 Kapı Kapatıcılar

07 Panik Kaçış Donanımları

08 Tamamlayıcı Donanımlar

09 Cam Kapı Aksesuarları

10 Manuel Sürme Kapı Sistemleri

11 Fotoselli Kayar Kapılar

12 Otomatik Döner Kapılar