Karekök Kariyer

KAREKÖK Proje Sistemleri ekibi olarak sloganımız “rakibimiz kendimiz, hedefimiz daha iyisidir”. İş ortaklarımız ve ekip arkadaşlarımız ile huzurlu bir çalışma ortamında, karşılıklı güven kavramlarını sağlamak önceliğimizdir. Bu nedenle sürekli öğrenmeye ve gelişmeye, öğrendiklerimizi doğru bir şekilde aktarmaya çalışırız. Hedefimiz organizasyonumuzun aynı kültür ile büyümesini sağlamaktır.

İnsan kaynakları politikamız, ekip arkadaşlarımızı, bilgi ve yeteneklerine uygun doğru pozisyonlarda değerlendirip, moral ve motivasyonlarının en üst düzeyde tutarak huzur ve güven dolu bir ortamda çalışmalarını sağlamaktır.

Üniversite ve meslek liselerinin ilgili bölümlerinde öğrenimlerine devam eden öğrenci arkadaşlarımıza, uygulamalı projelerde kendilerini geliştirmelerini sağlayacak staj imkanı sunuyoruz.

Sürekli öğrenerek ve öğrendiklerimizi ekip arkadaşlarımıza aktararak, her zaman daha iyisini hedefleyen, kendisi ile yarışan özgüveni yüksek ekibimizin, şirketimizin gelecekteki organizasyon yapısını oluşturacağına inanmaktayız.

Sizde büyüyen ekibimizin bir parçası olmak ister misiniz?

Kendinizi ve çalışmak istediğiniz alanı belirten kısa bir yazı ve CV’niz ile birlikte  info@kare-kok.com adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.