Blog

Hoşgeldin KAREKÖK Proje Sistemleri Blog Yazıları

Bloğumuzda KAREKÖK Proje Sistemleri ekibimiz mimari projelerdeki deneyimlerini, müşteri yorumlarını ve sizlerden geleni paylaşıyor. Hoşgeldin diye başlangıcını yaptığımız Karekök Proje Sistemleri Blog yazılarımızda umarız keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aradığınız bilgilere ulaşmanızı ve sizlerinde deneyimlerinizi bekliyoruz.

Sende bloğumuzda yazar olabilirsin. Bize katılıp bilgi ve deneyimlerini paylaşabilirsin. İster öğrenci, ister bir profesyonel, Mimar, Mühendis, veya kendini bu sektöre adamış bir montaj uzmanı olabilirsin, bize göre herkesin paylaşacak birşeyleri vardır. Unutma bilgi ve deneyimler paylaştıkça çoğalan hazinedir. Bu hazineye katkıda bulunabilir, bilmediklerini öğrenebilir, daha önce görmediklerini görebilir veya kimsenin görmediğini düşündüğün şeyleri paylaşabilirsin.

Amacımız inşaat projelerindeki, cephe kapılarından, iç mekandaki  kapı donanımları, kapı aksesuarları, kapı tipleri ve otomatik kapılara ilişkin tüm detayları anlatmak.

Kapı Sistem Çözümleri

KAREKÖK Proje Sistemleri Ürünleri alanında uzman ekibi ile tüm proje ve kapı tiplerine uygun, manuel ve otomatik kapı sistem çözümlerini son kullanıcı ihtiyaçlarına göre, konfor ve güvenlik ilkesini esas alarak, bünyesinde bulundurduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde, farklı ürün kombinasyonlarını doğru çalışma senaryoları oluşturacak şekilde bir araya getirerek kapı ve kapı aksesuar setlerini hazırlar.

Bizi Yakından Tanıyın

Bizi Yakından Tanıyın

2 Nisan, 2020 11:56 pm

KAREKÖK Proje Sistemleri Bizi Yakından Tanıyın KAREKÖK Proje Sistemleri, mimari projelerinize zaman ve değer kazanımını önemser. Bu kapsamda iş ortaklarımız ile... Devamını Oku