Ürünler

Biz Kimiz

2008 yılı itibariyle kapı ve kapı aksesuarları alanında yerli ve yabancı sektörlerde edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi KAREKÖK Proje Sistemleri çatısı altında değerli iş ortaklarımıza sunmaktayız.

KAREKÖK Proje Sistemleri sektöre ilişkin bilgi ve deneyimleri yüksek, mühendislerden oluşmaktadır.

KAREKÖK Proje Sistemleri Yerli ve yabancı pazarda, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan, güvenilir iş ortağınız olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Proje Danışmanlık & Proje Spesifikasyon

Günlük yaşamın her alanında içerisinde bulunduğumuz konut, kamu ve ticari binalar, hastane, alışveriş merkezleri, otel,  dini yapılar, hava alanları, stadyum ve eğlence merkezleri ve benzeri mimari yapılardır. Mimari yapılarda, insan can ve mal güvenliğini sağlayan en önemli ögelerden biri ise kapılardır.

Genel ve bireysel kullanım mahallerinde, kapıların son kullanıcı ihtiyaçlarına ve amacına uygun kullanılabilir olması ile yaşam alanlarının değer kazandığına inanıyoruz.

Bu amaçla tüm proje ve kapı tiplerine uygun, kapı sistem çözümlerini son kullanıcı ihtiyaçlarına göre, konfor ve güvenlik ilkesini esas alarak, farklı materyalde kapı ve kapı aksesuarları kombinasyonlarını doğru çalışma senaryoları oluşturacak şekilde bir araya getiriyoruz.

Teknik Servis ve Montaj

KAREKÖK Proje Sistemleri, alanında uzman teknik ekibi ile, mimari projelerde hayata geçmiş olan tüm marka kapılar için teknik servis ve montaj hizmeti vermektedir. Kapı tipi otomatik döner kapı, fotoselli  kayar kapı, garaj kapısı, yüksek performanslı sarmal kapılar, yangın kapısı olabilir. Uzman kadromuz tüm kap tiplerine yönelik elektronik, elektro mekanik, mekanik, otomatik mekanizmalar için teknik servis ve montaj hizmeti vermektir.

KAREKÖK Proje Sistemleri, doğru ve güvenilir çözümler ile Türkiye’nin her noktasında 7/24 hizmet veren servis ağına sahiptir. Kaliteli yedek parça kullanımı, hızlı ulaşım, uzman bakım ve onarım sayesinde kapılarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Son kullanıcı memnuniyeti için kusursuz çalışmasını sağlayabilir, işletmenizin bütçesini ileride oluşabilecek yüksek maliyetli çözümlerden koruyabilirsiniz.

Logomuz

güvenli geçiş sistemleri